Universali valymo priemonė su apelsinų aliejumi 500 ml, Sodasan

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 495
  Į krepšelį 

  Universali valymo priemonė - itin koncentruota priemonė paviršiams valyti.

 • Universali valymo priemonė su apelsinų aliejumi Sodasan.

  Sodasan universali valymo priemonė su apelsinų aliejumi tapo populiariausiu vartotojų pasirinkimu! Natūralus eterinis apelsinų aliejus ne tik skaniai kvepia, bet ir puikiai valo riebias ir sunkiai pašalinamas dėmes nuo plytelių, stalų, įvairių paviršių, kriauklių, grindų - ir viskas tik augalinio pagrindo valomųjų medžiagų dėka. Itin koncentruotas ir ekonomiškas!

  Ši itin koncentruota priemonė puikiai tinka visiems lygiems, valomiems paviršiams valyti. Gerai valo riebalus ir purvą. Po valymo palieka gaivų apelsinų aromatą. Sertifikuota ECOCERT, su grynais eteriniais aliejais, be konservantų.

  Dozavimas: 3 ml valiklio pilkite į 10 l vandens. Iš šio 500 ml talpos buteliuko pasigaminsite daugiau nei 1650 l valiklio.

  Sudedamosios dalys: >30 % nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų iš cukraus, vanduo, 5-15 % anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kokosų alkoholio sulfatas), <5 % apelsinų aliejaus, kurio sudėtyje yra d-limoneno ir linalolio, alkoholis (etanolis), citratas.

  Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys.

  Saugumo instrukcijos: dėmesio! Dirgina odą. Gali smarkiai pažeisti akis. Gali sukelti alergiją susilietus su oda.

  Ši priemonė yra koncentratas. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo ant odos ir į akis.

  Kenksminga vandens organizmams, gali sukelti ilgalaikius pokyčius vandens aplinkoje. Venkite kontakto su oda, mūvėkite pirštines ir naudokite akių (veido) apssaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

  Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija.

  Tikroji prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Primename, kad ūkininkų produkcija yra daugiausiai rankiniu būdu pagaminta, todėl forma ir išvaizda gali skirtis.

  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl visada rekomenduojame perskaityti esančią ant prekės pakuotės.