Tualeto valiklis 750 ml, Sadosan

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 450
  Į krepšelį 

  Tualeto valiklyje esantys eteriniai žolelių aliejai steikia malonų švaros kvapą.

 • Tualeto valiklis Sadosan.

  Sodasan tualeto valiklis efektyviai valo, šalina kalkes, šlapimą ir kitas mineralines nuosėdas. Produkto veiksmingumą nulemia sudėtyje esanti citrinos rūgštis ir augaliniai plovikliai, kurie nepažeidžia emalio.

  Eteriniai žolelių aliejai steikia malonų švaros kvapą.

  CO2 neutralus.

  Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys.

  Šiame valiklyje esanti citrinų rūgštis pasižymi labai žemu pH, o tai reiškia, jog valiklis yra pajėgus ištirpinti nuosėdas. Paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus padeda pašalinti nešvarumus. Ksantano gumos tirštiklis užtikrina tirštą valiklio konsistenciją, dėl ko valiklis gerai limpa prie klozeto paviršiaus. Sertifikuota ECOCERT, neutralaus aromato, be konservantų.

  Naudojimas: užpilkite valiklio ant klozeto iš vidaus, tiesiai po klozeto lanku. Paskirstykite su šepečiu, leiskite įsigerti keletą akimirkų ir nuplaukite. Įsisenėjusiems nešvarumams pašalinti užpiltą valiklį palikite veikti per naktį.

  Sudedamosios dalys: >30 % vandens, 5-15 % citrinų rūgšties, <5 % anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kokosų alkoholio sulfatas), nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus, ksantano guma, eteriniai aliejai, kurių sudėtyje yra garanialio, neralio, d-limoneno, linalolio, geraniolio.

  Paviršinio aktyvumo medžiagos yra natūralios kilmės.

  Saugumo instrukcijos: dėmesio! Dirgina akis ir odą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  Venkite patekimo į akis ir ant odos. Patekus ant odos nuplaukite vandeniu ir pasikonsultuokite su gydytoju. Patekus į akis ar kvėpavimo takus, nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

  Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija.

  Tikroji prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Primename, kad ūkininkų produkcija yra daugiausiai rankiniu būdu pagaminta, todėl forma ir išvaizda gali skirtis.

  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl visada rekomenduojame perskaityti esančią ant prekės pakuotės.

 • Alternatyvios prekės

  Ekologiškas purškiamas valiklis voniai 500 ml, EDL Nature

  Purškiamas valiklis voniai skirtas valyti emalės, molio, nerūdijančio plieno, plastikiniams paviršiams.

  Kaina 645
  Universali valymo priemonė su actu 1 l, Sadosan

  Universali valymo priemonė su actu taip pat padės atsikratyti nemalonių kvapų.

  Kaina 455
  Ekologiškas universalus valiklis apelsinų žievelių aromato 800 ml, Attitude

  Universalus valiklis - netinka valyti lakuotų paviršių.

  Kaina 540
  Universali valymo priemonė jautrios odos vartotojams 1 l, Sadosan

  Universali valymo priemonė yra bekvapė, efektyvi plaunant grindis (medines, dirbtinio pluošto, plyteles) ir kitus kietus paviršius.

  Kaina 560