Šviežia kiaulienos sprandinė b/k 1 kg, Gurmano šypsnys

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 850
  (850/Kg)

  Kiaulienos sprandinės mėsa yra minkšta ir sultinga.

 • Šviežia lietuviškos kiaulienos sprandinė.

  Viena vertingiausių kiaulienos dalių yra sprandinė, kuri tinka kepti ant grotelių, keptuvėje ar orkaitėje

  Kiaulienos sprandinės mėsa yra minkšta ir sultinga su nedideliu riebalų kiekiu. Dėl šių savybių sprandinė yra populiarus pasirinkimas kepsniams ir šašlykams. Norint paruošti kepsnį orkaitėje, reikia kepti mėsos gabalą ne mažesnį nei 1 kg.

  100 g energinė/maistinė vertė (vidutinė): riebalų 22,80 g, sočiųjų riebalų 6,10 g, angliavandeniai 0,00 g, cukrus 0,00 g, baltymai 16,70 g, druska 0,00 g.

  Laikymo sąlygos: +3....+6 C temperatūroje.

  Gurmano šypsnys.

  Tikroji prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Primename, kad ūkininkų produkcija yra daugiausiai rankiniu būdu pagaminta, todėl forma ir išvaizda gali skirtis.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl visada rekomenduojame perskaityti esančią ant prekės pakuotės..

  MĖSA PAKUOJAMA nuo ~0,500 kg. Kadangi šios prekės svoris kintamas, tai tiksli prekės suma bus žinoma pakuojant Jūsų užsakymą. Stengsimės svorį parinkti kuo artimesnį užsakomam.

  Galioja 3 paras. Ūkininkų produkcija nėra apdorojama jokiomis papildomomis medžiagomis reikalingomis prailginti galiojimo terminą.

 • Alternatyvios prekės

  Marinuota kiaulienos sprandinė žolelių-aliejaus padaže 1 kg, Gurmano šypsnys

  Marinuota kiauliena - puikus pasirinkimas Jūsų pietums.

  Kaina 845
  (845/Kg)