Šviežia kaimiška triušiena 1 kg, ūk. V. Rapkevičius

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 1390
  (1390/Kg)

  Triušiena - vienas lengviausiai įsisavinamų produktų.

 • Šviežia kaimiška triušiena ūk. V. Rapkevičius.

  Šviesioje triušio mėsoje praktiškai nėra riebalų. Ji rekomenduojama vaikams ir maitinančioms mamoms. Tai vienas lengviausiai įsisavinamų produktų, mat žmogaus organizmas suvirškiną ją net 90 % (jautieną tik 62 %).

  Pediatrai rekomenduoja triušieną įtraukti į kūdikių racioną nuo 6 - 7 gyvenimo mėnesio. Pradėti primaitinti nuo šios mėsos patariama ir toms mamoms, kurių vaikai alergiški ar dažnai serga.

  Triušieną galima paruošti įvairiai – virti, kepti, o dar geriau troškinti. Galinė triušio dalis labiau tinka kepimui, o priekinė – troškinimui ar virimui. Daug naudoti prieskonių nepatartina - druska, pipirai, cinamonas, anyžiai ar kardamonas.

  Labai rekomenduojama prieš gaminant pamirkyti šaltame vandenyje.

  Ūkininkas Vytautas Rapkevičius.

  Tikroji prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Primename, kad ūkininkų produkcija yra daugiausiai rankiniu būdu pagaminta, todėl forma ir išvaizda gali skirtis. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl visada rekomenduojame perskaityti esančią ant prekės pakuotės.

  MĖSA PAKUOJAMA vnt. Kadangi šios prekės svoris kintamas, tai tiksli prekės suma bus žinoma pakuojant Jūsų užsakymą. Stengsimės svorį parinkti kuo artimesnį užsakomam.

  Galioja 3 paras. Ūkininkų produkcija nėra apdorojama jokiomis papildomomis medžiagomis reikalingomis prailginti galiojimo terminą.