Šafranas 0.125 g, Virginijos prieskoniai

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 300
  Į krepšelį 

  Šafranas vadinamas prieskonių karaliumi.

 • Šafranas Virginijos prieskoniai.

  Kokybiškas šafranas yra brangiausias prieskonis pasaulyje, be to ir vienas iš seniausiu. Šafranas suteikia sodrią geltoną spalvą ir ryškų aromatą.

  Ilgos ryškiai raudonos šafrano gijos, kurių auginimo ir surinkimo istorija siekia jau daugiau kaip 3 tūkst. metų, naudojamos ne tik maistui, bet ir kvepalams gaminti, taip pat kaip dažiklis ar universali sveikatinimo priemonė

  Galimi skirtingi šafrano naudojimo būdai:

  1. Pirma, prieskonis per naktį mirkomas nedideliame kiekyje vandens, tada mišinys nukošiamas ir skystys naudojamas;
  2. Antra, prieskonis sumalamas, sumaišomas su nedideliu kiekiu pieno ir po pusvalandžio jau galima naudoti.

  Barstyti šafraną kaip įpastą prieskonį būtų klaida, jis per stiprus, kad tolygiai pasiskirstytų ir dalis skonio bei aromato bus prarandama. Šafrano prieskonių aromatas geriausiai atsiskleidžia įbėrus jų į šiltą (bet ne karštą) vandenį ar skystį; šiuos prieskonius pamirkyti reikėtų maždaug 20 minučių. Vis dėlto tikrasis šafrano skonis ir aromatas atsiskleidžia tik per 24 val., būtent todėl daugelis šiais prieskoniais pagardintų patiekalų kitą dieną būna netgi skanesni. Šafranas įvairiems kepiniams, desertams ar gėrimams suteikia neprilygstamą egzotinį aromatą ir ryškią auksinę spalvą (neveltui jis vadinamas prieskonių karaliumi), tačiau jo padauginti nederėtų, mat tuomet patiekalas gali būti pernelyg kartus.

  Jau nuo seno jis buvo naudojamas mažinant karščiavimą ar nervams nuraminti. Šafrano gijose apstu naudingų ir mūsų organizmui būtinų mineralų: magnio, cinko, geležies ir seleno, taip pat A ir B vitaminų. Šafranas ir šiais laikais naudojamas kovojant su įvairiomis infekcijomis ar uždegimais, o remiantis naujausiais tyrimais, šiame prieskonyje apstu medžiagų, kovojančių su vėžinėmis ląstelėmis

  Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

  Virginijos prieskoniai.

  Tikroji prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Primename, kad ūkininkų produkcija yra daugiausiai rankiniu būdu pagaminta, todėl forma ir išvaizda gali skirtis. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl visada rekomenduojame perskaityti esančią ant prekės pakuotės.

  Ūkininkų ir smulkiųjų gamintojų produkcija nėra apdorojama jokiomis papildomomis medžiagomis reikalingomis prailginti galiojimo terminą.