Rūkyti viščiukų broilerių ketvirčiai 1 kg, ūk. G.Baranauskas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 620
  (620/Kg)

  Tai kaimiškų viščiukų ketvirčiai - kvapnūs, sultingi, minkšti.

 • Rūkyti viščiukų broilerių ketvirčiai ūk. G.Baranauskas.

  Jūs jau turėjote galimybę susipažinti su ūkininkų Baranauskų auginamų vištų skoniu – tai kaimiški viščiukai, kvapnūs, sultingi, minkšti. O nuo šiol ši šeima, išbandžius daugybę receptų ir būdų, pradėjo rūkinti savo auginamus viščiukus. Rūkinimui pasirinko tikrą kaimišką būdą: bačkoje su alksnio malkomis, vyšnių ir serbentų šakelėmis ir dar su daug kuo, kas priduoda tą nepakartojamą kvapą ir tikro dūmo prieskonį. Ši mėsa lieka labai minkšta, sultinga, pasidengia gražia plutele. Turite paragauti šio skanėsto, užtikriname, kad Jums patiks.

  Tikroji prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Primename, kad mažųjų gamintojų produkcija yra daugiausiai rankiniu būdu pagaminta, todėl forma ir išvaizda gali skirtis. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl visada rekomenduojame perskaityti esančią ant prekės pakuotės.

  Kadangi šios prekės svoris kintamas, tai tiksli prekės suma bus žinoma pakuojant Jūsų užsakymą. Stengsimės svorį parinkti kuo artimesnį užsakomam.

  Galioja 8 paras. Ūkininkų ir smulkiųjų gamintojų produkcija nėra apdorojama jokiomis papildomomis medžiagomis reikalingomis prailginti galiojimo terminą.

 • Alternatyvios prekės

  Rūkyti viščiukų broilerių sparneliai 1 kg, ūk. G.Baranauskas

  Tai kaimiškų viščiukų sparneliai  - kvapnūs, sultingi, minkšti.

  Kaina 595
  (595/Kg)
  Rūkytas mėsinis viščiukas 1 kg, ūk. G.Baranauskas

  Tai kaimiški viščiukai, kvapnūs, sultingi, minkšti.

  Kaina 695
  (695/Kg)
  Šviežio kaimiško viščiuko ketvirčiai 1 kg, ūk. G.Baranauskas

  Vištienos ketvirčiai tinka kepti, įdaryti, troškinti.

  Kaina 370
  (370/Kg)