Rapunzel

 • Ką gali dviejų žmonių draugystė? Kartais ši draugystė vėliau pavirsta meile, atnešančią į pasaulį naują kūdikį. Būtent taip nutiko ir dviem draugams iš Vokietijos, 1975 metais nedideliame Augsburgo mieste atidariusiems ekologiško maisto parduotuvę „Rapunzel" – tai buvo iš meilės ekologijai gimęs kūdikis, išaugęs iki kelių šimtų darbuotojų turinčios įmonės šiuo metu.

  Rapunzel šiuo metu yra vienas iš lyderiaujančių ekologiško maisto gamintojų Europoje. Pagrindinis veiklos principas visuomet buvo ir liko tas pats – gaminti ir kurti sertifikuotą ekologišką, natūralų ir chemiškai neapdorotą vegetarišką maistą.

  Jau nuo pirmųjų dienų asmeninis kontaktas su tiekėjais ir ilgalaikės partnerystės yra vienas iš esminių Rapunzel veiklos principų. Vizitai į ūkius, nuolat dalijami patarimai ir gyvai palaikomi apsikeitimai nuomonėmis tarp žaliavų tiekėjų ir maisto produktų gamintojų užtikrina aukštą Rapunzel produktų kokybę. Šios veiklos rezultatas yra skaidrumas – nuo laukų ir plantacijų iki virtuvės stalo. Norėdami gauti pačias geriausias žaliavas savo maisto produktams gaminti, Rapunzel perka ekologiškai auginamas žaliavas iš tiekėjų visame pasaulyje. Tačiau didelę dalį savo produkcijos Rapunzel išgauna iš savo pačių inicijuotų ekologinės žemdirbystės projektų bei projektų „Iš rankų į rankas".

  Rapunzel įvairia savo veikla skatina ekologiškų produktų auginimą, gamybą ir vartojimą. Ši veikla siekia ir politinį lygmenį – Rapunzel tiki sąžiningu ūkininkavimu ir prekybos sąlygomis bei kovoja prieš ateitį, kurioje gyvuotų genetiškai modifikuoti organizmai. Apie genetiškai modifikuotus maisto produktus negali būti nei kalbos, kai kalbame apie Rapunzel! Be to, įmonės biuras Legau, Vokietijoje, nuolat organizuoja edukacines ir pramogines paskaitas ir socialinius užsiėmimus, susijusius su ekologiška mityba.

   

  Ekologiškai augintų daržovių sultinys, Rapunzel

  Daržovių sultinys - 8 kubeliai/4 l sultinio.

  Kaina 210
  Ekologiškas birus daržovių sultinys be mielių, Rapunzel

  Birus daržovių sultinys - 14,5 % daržovių (8 litrams sultinio).

  Kaina 385