Marinuotas viščiukas (puselė) 1 kg, ūk. G.Baranauskas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 380
  (380/Kg)

  Marinuotas viščiukas - puikus pasirinkimas Jūsų pietums.

 • Marinuotas viščiukas (puselė) ūk. G.Baranauskas.

  Vištiena yra bene dažniausiai vartojama mėsa daugelyje pasaulio šalių. Patiekalų iš šios mėsos galima sutikti beveik visų tautų virtuvėse. Tai švelnios konsistencijos mėsa, turinti puikų skonį, tinkanti ir kasdieniam stalui, ir prabangiai puotai, ir dietiniams patiekalams. Paukštiena yra švelni, joje daug baltymų, bet nedaug riebalų bei jungiamojo audinio baltymų, todėl ją lengva kramtyti. Ypač daug baltymų ir ekstrakcinių medžiagų yra baltoje paukščio mėsytėje.

  Maistinė/energetinė vertė 100 g: 448,00 kJ / 107,00 Kcal; riebalai 1,70 g, sočiosios riebalų rūgštys 0,55 g, angliavandeniai 0,00 g, cukrūs 0,00 g, baltymai 22,80 g, druska 0,20 g.

  Laikymo sąlygos: +3....+6 C temperatūroje.

  Ūkininkai Edita ir Giedrius Baranauskai.

  Tikroji prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Primename, kad ūkininkų produkcija yra daugiausiai rankiniu būdu pagaminta, todėl forma ir išvaizda gali skirtis. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl visada rekomenduojame perskaityti esančią ant prekės pakuotės

  MĖSA PAKUOJAMA 1 vnt. Kadangi šios prekės svoris kintamas, tai tiksli prekės suma bus žinoma pakuojant Jūsų užsakymą. Stengsimės svorį parinkti kuo artimesnį užsakomam.

  Galioja 5 paras. Ūkininkų ir smulkiųjų gamintojų produkcija nėra apdorojama jokiomis papildomomis medžiagomis reikalingomis prailginti galiojimo terminą.

 • Alternatyvios prekės

  Marinuoti vištienos gabaliukai žolelių-aliejaus padaže 1 kg, ūk. G.Baranauskas

  Marinuota vištiena - puikus pasirinkimas Jūsų pietums.

  Kaina 360
  (360/Kg)
  Marinuota viščiuko kumpelių mėsa žolelių-aliejaus padaže 1 kg, ūk. G.Baranauskas

  Marinuota vištiena - puikus pasirinkimas Jūsų pietums.

  Kaina 685
  (685/Kg)
  Šviežias mėsinis viščiukas 1 kg, ūk. G.Baranauskas

  Šviežias mėsinis viščiukas puikus pasirinkimas Jūsų pietums.

  Kaina 395
  (395/Kg)