Geltonųjų svogūnų džemas su cinamonu 166 g, Jam Jazz

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 280
  Į krepšelį 

  Geltonųjų svogūnų džemas - puikiai tiks prie sūrio, pašteto, šaltos mėsos.

 • Geltonųjų svogūnų džemas su cinamonu Jam Jazz.

  Puikus pagardas - karamelizuoti svogūnai iš Jam Jazz virtuvėlės. Džiaugiamės galėdami pristatyti Jam Jazz prekinio ženklo produktus – netradicinius džemus.

  Geltonųjų svogūnų džemas su cinamonu - puikiai tiks prie sūrio, pašteto, šaltos mėsos. Gaminkite užkandėles, vieno kąsnio sumuštinius. Naudokite kaip įdarą keksiukams ar pyragams.

  Apie "Jam Jazz" - "Esame skonių laboratorija. Kuriame išskirtinio skonio ir kokybės gaminius pasitelkdami kūrybiškumą ir mokslą. Mums patinka tai ką darome ir mėgaujamės tuo ką gaminame".

  Sudedamosios dalys: svogūnai 70 %, obuolių sultys, cukrus, obuolių actas, cinamonas.

  Energetinė/maistinė vertė 100 g 109 kcal/456 kJ: angliavandeniai 79, maistinės skaidulos 1,7 g, natūralus vitaminas C 4 mg (9 % RPN).

  Pagaminta prižiūrint Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės instituto mokslininkams.

  Laikyti sausoje, šaltoje vietoje.

  Pagaminta Lietuvoje.

  Pagaminta UAB "Kompetencijos gildija" užsakymu.

  Tikroji prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Primename, kad ūkininkų produkcija yra daugiausiai rankiniu būdu pagaminta, todėl forma ir išvaizda gali skirtis. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl visada rekomenduojame perskaityti esančią ant prekės pakuotės.

  Ūkininkų ir smulkiųjų gamintojų produkcija nėra apdorojama jokiomis papildomomis medžiagomis reikalingomis prailginti galiojimo terminą.

 • Alternatyvios prekės

  Kriaušių ir bruknių pagardas 277 g, Jam Jazz

  Visiškas skonio džiazas.

  Kaina 380