Ekologiškas bekvapis hipoalerginis indų ploviklis 700 ml, Attitude

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 550
  Į krepšelį 

  Bekvapis hipoalerginis indų ploviklis - tinka kūdikių indams ir veganams.

  Gamintojas
  Kokybės garantas
  Ekologiška prekė
 • Ekologiškas bekvapis hipoalerginis indų ploviklis Attitude.

  Ploviklis plauti indus rankomis. Netinka automatinėms indaplovėms. Sertifikuota EcoLogo®. Tinka veganams. Hipoalerginė priemonė.

  Ši priemonė buvo sukurta palaikant saugumo idėją ir pagaminta be nerimą keliančių sudedamųjų dalių. Toksiškos sudedamosios dalys vis dar naudojamos gaminant buities priežiūros priemones, tačiau jų nerasite mūsų asortimente.

  Dozavimas: 2 ml ploviklio įpilti į 1 l karšto vandens ir plauti indus. Standartinio dydžio plautuvei pakanka 15 ml ploviklio.

  Attitude indų plovimo priemonės yra saugi alternatyva cheminiams plovikliams – jie visiškai natūraliai ir saugiai pašalina riebalus ir purvą nuo indų. Tinka septikams. Augalinės kilmės plaunamosios medžiagos pašalina maisto likučius, tad rinkitės tiesiog pagal savo mėgstamą aromatą (arba priemonę visai be jo).

  Dėmesio: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gausiai skalauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

  Sudedamosios dalys: vanduo >30 %,natrio kokosulfatas <5 %, miristilo gliukozidas <5 %, lauriko gliukozidas <5 %, natrio chloridas <5 %, natrio gliukonatas <5 %, natrio citratas <5 %.

  Gamintojas: BIO SPECTRA, H2H 1W8 Monrealis, Kanada.

  Tikroji prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Primename, kad ūkininkų produkcija yra daugiausiai rankiniu būdu pagaminta, todėl forma ir išvaizda gali skirtis.

  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl visada rekomenduojame perskaityti esančią ant prekės pakuotės.

 • Alternatyvios prekės

  Ekologiškas indų ploviklis lauko gėlių kvapo 700 ml, Attitude

  Indų ploviklis lauko gėlių kvapo - tinkamas plauti indus rankomis.

  Kaina 495
  Ekologiškas indų ploviklis su citrusiniu aromatu 700 ml, Attitude

  Indų ploviklis su citrusų žievelių aromatu - gaivaus kvapo ploviklis.

  Kaina 495
  Citrinų - mėtų kvapo indų ploviklis 1 l, EDL Nature

  Citrinų - mėtų kvapo indų ploviklis - su ekologiškais eteriniais aliejais.

  Kaina 595