Ekologiška manų kruopų košė kūdikiams (nuo 4 mėn.) 250 g, Holle

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 525
  Į krepšelį 

  Manų kruopų košė - puikus pasirinkimas Jūsų kūdikiui.

 • Ekologiška manų kruopų košė kūdikiams (nuo 4 mėn.) 250 g, Holle .

  Holle – šveicariškos kokybės ekologiškos košės kūdikiams ir mažiems vaikams.

  Visadaliai grūdai, naudojami Holle košių gamyboje, yra lengvai virškinamos formos, todėl itin tinkami kūdikiams. Visas gėris, slypintis grūduose, tampa lengvai pasisavinamas augančio kūdikėlio organizmo, kai košė apdorojama karščiu ir skysčiu. Viso grūdo košės leidžia išlaikyti maksimalią maistinę vertę.

  Pilnavertis maistas jūsų mažyliui, nes pagamintas iš pilno grūdo kviečių! Pilno grūdo produktuose yra daug angliavandenių, skaidulų ir kitų medžiagų, kurios yra būtinos pilnavertei mitybai palaikyti.

  Sudedamosios dalys: viso grūdo kviečių miltai*, vitaminas B1 (pagal ES reikalavimus).

  * –iš biodinaminių ūkių, sertifikuotų Demeter.

  Paruošimas: galite paruošti labai įvairiai: kaip pienišką košę, virti su vandeniu ar maišyti su pieno mišinuku. Mes rekomenduojame paruošti pieno mišinuką ir sumaišyti jį su viso grūdo koše.

  Svarbūs patarimai: ruošdami košę laikykitės paruošimo instrukcijos – tai užtikrins tinkamą maistinę vertę Jūsų kūdikiui. Netinkamas paruošimas gali sukelti sveikatos problemų. Visuomet ruoškite šviežią košę ir neduokite iš anksčiau likusių maisto likučių. Nešildykite kūdikiui skirto maisto mikrobangų krosnelėje (dėl perkaitimo rizikos). Nuo pirmojo dantuko rūpinkitės tinkama kūdikio burnos higiena.

  100 g yra: energinės vertės1552 kJ / 367 kcal, riebalų 2,2 g, iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 0,6 g, angliavandenių 69,6 g, iš jų natūraliai esančio cukraus 1,6 g, skaidulinių medžiagų 11,4 g, baltymų 11,4 g, druskos 0,007 g, vitamino B1 1,093 mg.

  1 porcijoje (1 pakuotėje yra 10 tokių porcijų) pusiau pieniškos košės yra: energinės vertės 667 kJ / 159 kcal, riebalų 4,3 g, iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 2,5 g, angliavandenių 22,1 g, iš jų cukraus 5,1 g, skaidulinių medžiagų 2,9 g, baltymų 6,1 g, druskos 0,122 g, vitamino B1 0,310 mg.

  Paruošimas su kūdikių pieno mišinuku: pagal instrukciją paruoškite 170 ml pieno mišinuko ir supilkite jį į dubenėlį. Įmaišykite į jį 18 g manų kruopų košės (3-4 valg. š.). Leiskite išbrinkti ir atvėsinkite iki 37°C temperatūros.

  Pusiau pieniška košė: 100 ml nenugriebto pieno ir 100 ml vandens užvirkite ir atvėsinkite iki 50°C temperatūros. Supilkite skystį į dubenėlį ir įmaišykite 25 g košės (5 valg. š.). Leiskite išbrinkti ir atvėsinkite iki 37°C temperatūros.

  Košė su mamos pienu: 25 g manų košės (5 valg. š.) įmaišykite į 130 ml šilto mamos pieno. Siekdami išlaikyti maistingąsias mamos pieno medžiagas, nekaitinkite jo iki aukštesnės nei 40°C temperatūros.

  Košė be pieno: 200 ml vandens užvirkite ir atvėsinkite iki 50°C temperatūros. Supilkite skystį į dubenėlį ir įmaišykite 25 g košės (5 valg. š.) bei 1 arb. š. Holle aliejaus kūdikiams. Leiskite išbrinkti ir atvėsinkite iki 37°C temperatūros.

  Košė be pieno, su daržovėmis arba vaisiais: 20 g manų košės (4 valg. š.) sumaišykite su 100 g vaisių tyrelės (iš stiklainiuko arba šviežiai sutrintos) ir 1 arb. š. Holle aliejaus kūdikiams. Įmaišykite pagal poreikį vandens (virinto ir atvėsinto iki 50°C temperatūros). Jeigu ruošite daržovių košę, įmaišykite 160 g trintų daržovių ir 2 arb. š. aliejaus kūdikiams.

  Pieniška košė nuo 6 mėn. amžiaus: užvirkite 150 ml vandens ir atvėsinkite iki 50°C temperatūros. Iš pradžių įmaišykite 5 šaukštelius Holle pieno mišinuko nr. 2 nuo 6 mėn. amžiaus, o tuomet įmaišykite 18 g manų košės (3-4 valg. š.). Nuo 10 mėn. galite košę ruošti su pieno mišinuku nr. 3.

  1 valg. š. = 5 g manų košės. 1 arb. š. Holle aliejaus kūdikiams = 4 g.

  Gamintojas: Holle baby food GmbH, CH-4125 Riehen, Šveicarija. Pagaminta ES.

  Tikroji prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Primename, kad ūkininkų produkcija yra daugiausiai rankiniu būdu pagaminta, todėl forma ir išvaizda gali skirtis. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl visada rekomenduojame perskaityti esančią ant prekės pakuotės.

  Ūkininkų ir smulkiųjų gamintojų produkcija nėra apdorojama jokiomis papildomomis medžiagomis reikalingomis prailginti galiojimo terminą.

 • Alternatyvios prekės

  Ekologiška pieno košė su bananais kūdikiams (nuo 6 mėn.) 250 g, Holle

  Pieno košė su bananais - puikus pasirinkimas Jūsų kūdikiui.

  Kaina 525
  Ekologiški avižiniai smulkūs dribsniai 500 g, Du Medu

  Avižiniai smulkūs dribsniai - greitai paruošiami, lengvai virškinami.

  Kaina 225