Deguoninis baliklis ir dėmių valiklis (maišelyje) 0,5 kg, Sodasan

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 425
  Į krepšelį 

  Deguoninis baliklis - audinius tausojantis, veiksmingas baliklis/valiklis.

 • Deguoninis baliklis ir dėmų valiklis (dėžutėje) Sodasan.

  Sodasan deguoninis baliklis ir dėmų valiklis pašalins tas dėmes, kurios tikrai užsispyrusios, o kartu išsaugos audinių baltumą. Sudėtyje nėra GMO, nebandyta su gyvūnais. TInka baltiems ir neblunkantiems spalvotiems audiniams.

  Audinius tausojantis veiksmingas baliklis valo dėmes. Jungdamasis su vandeniu išskiria deguonį, todėl valo ir ypač sunkiai įveikiamas dėmes.

  Tinka baltiems ir neblunkantiems audiniams.

  Sertifikuota ECOCERT, be enzimų, be GMO, tinka veganams.

  Naudojimas: vienam skalbimui berkite 1,5 valgomojo šaukšto baliklio į skalbiklio skyrelį. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, skalbkite aukščiausioje temperatūroje, kokią tik leidžia audinio priežiūros intrukcija.

  Sudedamosios dalys: >30 % natrio perkarbonato, 15-30 % natrio karbonato.

  Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys.

  Saugumo instrukcijos: dėmesio! Dirgina akis, kvėpavimo takus ir odą. Gali smarkiai pažeisti akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vėsioje vietoje. Vengti patekimo į akis ir ant odos. Patekus į akis, nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

  Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija.

  Tikroji prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Primename, kad ūkininkų produkcija yra daugiausiai rankiniu būdu pagaminta, todėl forma ir išvaizda gali skirtis.

  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl visada rekomenduojame perskaityti esančią ant prekės pakuotės.

 • Alternatyvios prekės

  Deguoninis baliklis ir dėmių valiklis (dėžutėje) 0,5 kg, Sadosan

  Deguoninis baliklis - audinius tausojantis, veiksmingas baliklis/valiklis.

  Kaina 475