Dariaus ūkis, MB

 • Ūkininko Dariaus Marcinkevičiaus ūkis įkurtas 2011 m., kuris randasi Kiemėnų kaime, Pasvalio rajone. Ūkyje yra auginamos kiaulės, grūdinės kultūros, pašariniai augalai. Kilus idėjai savo užaugintas kiaules perdirbti į skanius vienetinius pagal senovinius receptus rūkytus mėsos gaminius, buvo įkurtas mėsos perdirbimo cechas „Marcinkevičių ūkis“.

  Kad pagaminti gaminiai atitiktų šių dienų technologinius bei higieninius reikalavimus, HN atitikimų kriterijus, įkūrėme nedidelį mėsos perdirbimo cechą, toliau nuo miesto, kad galėtumėme įrengti kaimiškas rūkyklas, kūrenamas malkomis, taip pat įsirengėme sūdymo, brandinimo bei sandėliavimo patalpas. Taip buvo pradėtas senovinių kaimiškų kiaulienos gaminių perdirbimo verslas. Mūsų įmonė pirkėjui siūlo virš dvidešimt pavadinimų rūkytų kaimiškų gaminių, kurie yra skanūs, kvepia alksnio malkų dūmu, teikia gerą skonį. Šie gaminiai šiandieną sėkmingai skinasi kelią į Lietuvos rinką ir vartotojų namus.

  Visi rūkyti gaminiai yra perdirbami nedideliais kiekiais, kruopščiai apdorojant žaliavą pagal senovinius receptus. Gaminiai pateikiami vartotojui tik su natūraliais prieskoniais, sūdomi natūralia druska, rūkomi natūraliai alksnio mediena ir pjuvenomis. Jie visi yra natūralūs, pagaminti iš grynos mėsos nenaudojant jokių mėsos pakaitalų, ar kitokių nenatūralių priedų. Visi įmonės gaminiai yra lietuviškos kilmės, atitinkantys aukščiausios kokybės reikalavimus. Gyvuliai į skerdyklą yra vežami iš šeimos ūkio arba perkami iš aplinkinių ūkininkų Pasvalio, Biržų, Panevėžio rajonų. Iš viso įmonėje dirba 12 darbuotojų. Tai yra šeimos verslas, nes joje dirba visi šeimos nariai.

  Šaltai rūkyta Naminė dešra 1 kg, ūk.Marcinkevičių ūkis

  Naminė dešra - puikus pasirinkimas Jūsų pusryčiams.

  Kaina 1050
  (1050/Kg)
  Šaltai rūkyta kiaulienos nugarinė 1 kg, ūk.Marcinkevičių ūkis

  Kiaulienos nugarinė - puikus pasirinkimas Jūsų pusryčiams.

  Kaina 1360
  (1360/Kg)
  Šaltai rūkyti kumpiniai lašiniai 1 kg, ūk.Marcinkevičių ūkis

  Tobulas užkandis - lašinukai, ruginė duona, svogūnas.

  Kaina 995
  (995/Kg)
  Šaltai rūkyta Rinkutė dešra 1 kg, ūk.Marcinkevičių ūkis

   Rinkutė dešra - puikus pasirinkimas Jūsų pusryčiams.

  Kaina 1090
  (1090/Kg)
  Šaltai rūkyta Kumpinė dešra 1 kg, ūk.Marcinkevičių ūkis

  Kumpinė dešra - puikus pasirinkimas Jūsų pusryčiams.

  Kaina 1195
  (1195/Kg)
  Šaltai rūkyti kiaulienos lašiniai 1 kg, ūk. Marcinkevičių ūkis

  Rūkyti lašiniai - rūkoma alksnio pjuvenų dūmo rūkykloje.

  Kaina 950
  (950/Kg)
  Šaltai rūkyta kiaulienos šoninė 1 kg, ūk. Marcinkevičių ūkis

  Rūkyta šoninė - rūkoma alksnio pjuvenų dūmo rūkykloje.

  Kaina 990
  (990/Kg)