Baltųjų garstyčių aliejus 200 ml, ūk. Smilgiai

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 350
  Į krepšelį 

  Šaltai spaustas garstyčių aliejus yra gana išskirtinio kvapo ir skonio.

  Gamintojas
 • Baltųjų garstyčių aliejus 200 ml, ūk. Smilgiai, (Šalto spaudimo, <35 °C).

  Mes džiaugiamės galėdami Jums suteikti galimybę paragauti tradicinio aliejaus, kuris mūsų ūkyje prasideda nuo sėklelės. Patys auginame, rūpinamės, imame derlių, valome, ruošiame, spaudžiame, parduodame. O Jums bereikia mėgautis šviežumu.

  Šaltai spaustas garstyčių aliejus yra gana išskirtinio kvapo ir skonio (be abejo, primenantis tradicines garstyčias). Garstyčių aliejus skirtas ne kepti ir ne virti! Jis yra sveikatos, o kartais net ir gyvybės šaltinis. Būtent šalto spaudimo (ne kitokio apdorojimo) turi milžinišką naudą žmogui.

  Šaltai spaustas garstyčių aliejus pasižymi šildančiomis savybėmis, todėl sveikatos priežiūros specialistai pataria jį naudoti įvairiems trynimams ir masažams, nes pagerina savijautą, jei sulėtėja kraujotaka, šąla galūnės, maudžia strėnas ar sąnarius. Šis aliejus puikiai tinka peršalus ar kosint. Jei esate pavargęs ar jaučiate įtampą, jis puikiai nuramins ir atpalaiduos raumenis.

  Vis tik norėtume patarti: garstyčių sėklų aliejus dėl savo savybių (ypač aitrumo) gali sukelti alerginių reakcijų (paraudimą, perštėjimą ir pan.), todėl prieš naudodami būtinai pasitikrinkite, ar nesate jam alergiški.

  Pagaminta Lietuvoje, Marijampolė, Gudelių km.

  Mindaugo ir Ievos Smilgių šeimos aliejaus ūkis.

  Tikroji prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Primename, kad ūkininkų produkcija yra daugiausiai rankiniu būdu pagaminta, todėl forma ir išvaizda gali skirtis. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl visada rekomenduojame perskaityti esančią ant prekės pakuotės.

  PAKUOJAMA 200 ml.

  Ūkininkų ir smulkiųjų gamintojų produkcija nėra apdorojama jokiomis papildomomis medžiagomis reikalingomis prailginti galiojimo terminą.

 • Alternatyvios prekės

  Pluoštinių kanapių aliejus 100 ml, ūk. Smilgiai

  Pluoštinių kanapių aliejus - jis yra „gyvas“, nerafinuojamas ir nefiltruojamas.

  Kaina 395