Baltagūžiai kopūstai 1 kg, ūk. R. Lukoševičius

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 175
  (175/Kg)

  Kopūstai puikus natūralaus antioksidanto ir Vit. C šaltinis.

 • Baltagūžiai kopūstai iš ūkininko R.Lukoševičiaus ūkio.

  Šio 2019 m. rudens derlius!

  Švieži kopūstai yra puikus natūralaus antioksidanto ir vitamino C šaltinis. Tik 100 g kopūstų  36,6 mg vitamino C, arba 61 % rekomenduojamos paros normos. Taip pat kopūstuose gausu gyvybiškai svarbių vitaminų - vitamino B5, B6 ir B1. Šie vitaminai yra rekomenduotini ir svarbūsų. Taip pat kopūstai yra labai geras šaltinis vitamino K.

  Maistinė/energetinė vertė (bendroji) 100 g - 25 kcal: angliavandenių 5,8 g, baltymų 1,3 g, riebalų 0,1 g, fosforo 41 mg, vitamino C 33 mg, kalio 271 mg.

  Ūkio šeimininkas - ūkininkas R. Lukoševičius, Kėdainiai.

  Tikroji prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Primename, kad ūkininkų produkcija yra daugiausiai rankiniu būdu pagaminta, todėl forma ir išvaizda gali skirtis. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl visada rekomenduojame perskaityti esančią ant prekės pakuotės..

  Kadangi šios prekės svoris kintamas, tai tiksli prekės suma bus žinoma pakuojant Jūsų užsakymą. Stengsimės svorį parinkti kuo artimesnį užsakomam.

  Ūkininkų ir smulkiųjų gamintojų produkcija nėra apdorojama jokiomis papildomomis medžiagomis reikalingomis prailginti galiojimo terminą.

 • Alternatyvios prekės

  Cukinija (didelė) 1 kg, ūk. R. Lukoševičius

  Cukinija – mažai kalorijų turinti daržovė.

  Kaina 125
  (125/Kg)
  Svogūnai 1 kg, ūk. R. Lukoševičius

  Svogūnai iš ūkininko R.Lukoševičiaus ūkio.

  Kaina 165
  (165/Kg)
  Burokėliai 1 kg, ūk. R. Lukoševičius

  Burokėliai iš ūkininko R.Lukoševičiaus ūkio.

  Kaina 095
  (095/Kg)