Telefonas: 8 684 11998, El. paštas: info@gileskromelis.lt
 
Receptai
Pristatymo dienos
Kaimiškas, ekologiškas maistas į namus
VILNIUS
Užsakius  iki trečiadienio 17 val.
prekes gausite ketvirtadienį. 
 
***
 KAUNAS
 
Užsakymus priimame iki pirmadienio 17 val.
Prekes gausite antradienį.
***
 PAVĖLAVUS :)  SKAMBINKITE  
 
Nemokamas pristatymas

Užsisakius prekių
už daugiau nei  29,00 Eur
pristatymas nemokamas!!!
 
 

Ekologiškas skystas audinių minkštiklis BIO2 Almacabio, 1 l

Eko

Ekologiškas aplinkai „Almacabio“ skystas audinių minkštiklis BIO2. Koncentruotas. Hipoalerginis: be kvapiklių, eterinių aliejų. Be fosforo, pilnai suyrantis. Užtenka 27 skalbimams.

Neutralizuoja šarmines skalbimo nuosėdas, suminkština audinį, pagerina tamprumą, palengvina lyginimą. BIO2 audinių minkštiklis yra pakankamai skystas, kad efektyviai patektų į pluoštą ir pakankamai koncentruotas, kad net mažiausias minkštiklio kiekis suminkštintų audinį.

Su lengvai ir greitai bet kokioje aplinkoje (su deguonimi ir be jo) suyrančiais naujausios kartos tenzidais, gautais tik iš augalinės kilmės žaliavų.

„Almacabio“ aktyviai dalyvauja kampanijoje prieš bandymus su gyvūnais. Šiame produkte nėra gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių. „Almacabio“ savo produkcijai gaminti naudoja tik augalinės kilmės tenzidus.

Sertifikuotas „BIO C.E.Q.“ ženkleliu „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“ pagal paties „Almacabio“ sukurtą ekologiškumo standartą. „Almacabio“ gamina švaros priemones, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei Eurogėlytės ir ECO BIO standartai. Jo įgyvendinimą kontroliuoja sertifikavimo institucija „ccpb“.

Naudojimas: (1 dangtelis = 36 ml) skalbiant rankomis - 1 dangtelis 10 l vandens, skalbiant mašina - 1 dangtelis 4-5 kg sausų skalbinių.

Italijoje pagamintas produktas.

„Almacabio“ pasižymi aukštais skaidrumo standartais - visų ingredientų pavadinimai tiksliai nurodomi INCI terminais ant gaminio pakuotės (labai mažai švaros priemonių gamintojų laikosi tokios politikos).

Sudėtis (INCI): dihydrogenated palmoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate & dipalmoylethyl, hydroxyethylmonium methosulfate, glycerin, lactic acid.

Cheminė sudėtis: 5-15 % katijoninių PAM (iš kokosų), <5 % nejoninių PAM (iš kokosų), pieno rūgštis (iš mikrobinių kultūrų), bioetanolis (iš mikrobinių kultūrų), natrio benzoatas, kalio sorbatas, fenetilalkoholis.

 
 
1 l
6.35 Eur
   vnt.
 
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias
Kviečiame!!!

Mus rasite:

SANDĖLYS:

Laisvės pr. 117 - 79, Vilniuje

 Tel. nr. 8-684-11998 

Pirm.- Ketv. 9 - 18 val.
Prekes atsiimti galite po 15 val.

Penk. 9 - 13 val.
Prekes atsiimti galite iki 13 val.

JŪSŲ MĖGSTAMIAUSI!!!

JŪSŲ  "MĖGSTAMIAUSI"!

Draugaukime

       

 
 
 
 
Naujienos  |   Akcijos  |   Apie mus  |   Tiekėjai  |   Kaip pirkti?  |   Kontaktai  |   Receptai  |   Slapukai
© 2010-2018 UAB „Gilės kromelis“. Visos teisės saugomos.
 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.        Gerai       Plačiau